
Ik vind het heel leuk om te koken voor anderen, en ik vind het belangrijk dat iedereen het dan ook lekker vindt en het naar z'n zin heeft, maar ik weet nu al dat ze het vlees en de kaas e.d. echt gaan missen, misschien zelfs wel dusdanig dat ze daar zelfs over gaan zeuren

Ik zit de pressure dan ook flink op te voeren voor mezelf, en zit me nu al zorgen te maken over of het allemaal wel goed genoeg zal zijn, zucht.
Ik zou dan ook graag jullie input willen qua het menu/de recepten. Misschien dat sommigen van jullie ook al vaker hebben ‘moeten’ koken voor echt lastige niet-vegans en wat tips hebben, of bijv. wat goede recepten hebben voor me?
Ik weet het nog niet 100% zeker, maar ik denk dat ik ga voor een Mexicaans 'thema'. Ik zat te denken aan zoiets:
- Een huge ovenschotel met enchilada's, gevuld met o.a. vegan gehakt (vriendlief denkt dat zijn familie het minder erg vindt als ergens iets in zit wat lijkt op vlees), en verder weet ik nog niet wat ik erin wil stoppen en wat voor saus ik eroverheen wil doen. Zat te denken een vulling van o.a. zoete aardappel, spinazie en zwarte bonen, en iets van een tomaten saus en/of witte saus (I know, lekker duidelijk

Zoiets als dit:
http://4.bp.blogspot.com/-1UE73Tie74o/T ... ilada2.jpg
http://cookieandkate.com/images/2012/12 ... -sauce.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-0i0xVK9iLfA/T ... iladas.jpg
- Een grote schaal nacho’s met zwarte- en kidneybonen, mais, tomaten, rode ui, lente ui, vegan kaas, guacamole, tomaten salsa, en een soort van (cashew?) sour cream.
Zoiets als dit:
https://lh4.googleusercontent.com/-_8U1 ... 252014.jpg
http://whippedbaking.com/wp-content/upl ... torill.jpg
- Iets als cornbread of hartige muffins of zoiets.
- Pittig gekruide aardappelpartjes (verzoekje van vriend).
- Salade.
- Extra guacamole, tomaten salsa & sour cream.
Als iemand nog een ander idee heeft voor vegan Mexicaanse (bij)gerechten, of specifieke recepten voor gerechten, of voor iets als de enchilada-saus of de sour cream, dan hoor ik het graag!
Alvast superbedankt voor de hulp!!! En ik beloof dat ik na het etentje foto’s zal posten van al het eten
