Ik vind dat oorlog sowieso verschrikkelijk is en zou willen dat het niet gebeurde. Ben zelf ook van mening dat het 'niet kan', niet in oorlog, nooit niet. En dus ook niet bij dieren =) .. Moord is iets waar we als mensen echt mee moeten stoppen, we zijn zo intelligent, we kunnen zoveel compassie hebben, laten we het dan eens in de praktijk brengen vind ikAnders schreef:Maar als je in oorlog mensen kan doodschieten, waarom een dier dan niet? Beide is noodzakelijk, niet waar?

Kweenie, misschien niet, misschien hadden onze voorouders dan betere manieren van groente en fruit verzamelen/verbouwen uitgevonden en waren we daadwerkelijk nu geëvolueerd in echte herbivoren.Anders schreef:Als de mens niet jaagde, was de mensheid lang uitgestorven.
Verder zou het geweldig zijn als iedereen keuzes zou maken op basis van liefde, mededogen, etc. Dieren doodschieten zou daarom dus een dikke nee worden

